WAŻNE - SEGREGACJA ŚMIECI !!!

Dodano: 18.12.2019

  Do wszystkich gliwickich spółdzielni mieszkaniowych wpłynęło pismo z UM Gliwice, które informuje o kontrolach segregacji śmieci od stycznia 2020r.

   Kontrole będą polegały m.in. na rozrywaniu worków z odpadami i sprawdzeniem, czy w worku znajdują się tylko odpady komunalne, czy nie w nim innych odpadów, które podlegają segregacji, takich jak szkło, plastik, itd.

   W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości opłata za wywóz nieczystości

WZROŚNIE 4-RO KROTNIE!!!

  W związku z powyższym Zarząd SMOP przeprowadzi akcję informacyjną, skierowaną do mieszkańców osiedla. Na klatkach schodowych, w tablicach ogłoszeń są rozwieszone informacje w formacie A3, w grudniowym wydaniu biuletynu SMOP również jest informacja o konieczności segregowania śmieci. Załączona jest również ulotka informacyjna.

   Dodatkowo, aby zapobiec podrzucaniu śmieci, Zarząd Spółdzielni podjął kroki, zmierzające do zamknięcia śmietników oraz ich monitorowania.


Wróć
Ważne telefony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.